Hoşgeldiniz, Giriş Yapın

Sağlık Yardımlarında iyileştirmeler (AKSANDIK DUYURUSU)

Sağlık Yardımlarında İyileştirmeler (AKSANDIK DUYURUSU)GENEL DUYURU / 01.05.2023

Üyelerimizden gelen geri bildirimler çerçevesinde sağlık yardımlarında bazı iyileştirmeler yapıyoruz. Sağlık ve sigorta sektöründeki en iyi uygulamaları hayata geçirme anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1 Mayıs 2023 tarihinden itibaren;

  • Tüp bebek tedavilerinde geri ödeme tutarı 17.445 TL.’na yükseltiliyor.
  • Mecidiyeköy sağlık merkezinde part-time poliklinik hizmeti verilen Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Ortopedi branşlarında üyelerimiz isterlerse anlaşmalı kurumlarımızda sevksiz muayene olabilecekler.
  • 14 yaşından küçük çocukların gözlük cam ve çerçeve bedelleri yılda 1 kez karşılanacak.
  • Kan alım noktalarımız artırılıyor. Mecidiyeköy, Bahariye, Sabancı Center, ABM ile birlikte haftanın belirli günlerinde Pendik E5 ve Bakırköy şubelerinde kan örnekleri alınmaya başlandı. Bu merkezlerde yılda bir kez 40 yaş üstü üyelerimize kontrol amaçlı check-up yaptırma hakkı sağlanıyor.
  • Mevcutta Sağlık Uygulama Tebliği fiyatlarının 3 katı olan diş tedavi geri ödeme listesi hasta katılım payından muaf olacak şekilde Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesinin %50’si oranında güncelleniyor.
  • Diş klinikleriyle Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesi üzerinden indirimli anlaşmalar sağlanıyor. Böylelikle, diş tedavilerinde geri ödeme tutarları yükseliyor.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Akemder Genel Merkez

Hits: 728

Duyurular