Hoşgeldiniz, Giriş Yapın

PROMOSYON İLE İLGİLİ AKSİYONUMUZ

Namık Kemal ŞAMLIOĞLU

Değerli üyelerimiz, Emeklilerimizin talep ve sorunlarını iletmek,Derneğimizin faaliyetlerini anlatmak amacıyla Kasım ayında başlattığımız  Akbank'ın yeni genel müdürü Kaan Gür bey ile yüz yüze görüşme girişimlerimiz devam etmektedir.

Görüşme girişimlerimiz devam ederken, promosyon ödenmesi hususundaki ayrıntıları web sayfamızda açıklanmış olan taleplerimizi bir kez daha yazılı olarak  Akbank yöneticilerine iletmek arzusundayız.

 

Hedefimiz, Derneğimiz üyesi olsun olmasın tüm emeklilerimizin,  yazılı metni web sitemizden (www.akemder.org), Ankara, İzmir, Bursa şubelerimizden, Beşiktaş ve Kadıköy lokallerimizden temin edilebilecek olan "Dilekçe " örneklerini doldurup imzalamak suretiyle AKBANK T.A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ.. Sabancı Center  4. Levent 34330 İstanbul adresine posta/kurye/kargo ile ya da mail ekinde [email protected]..... adresine göndererek bu haklı eylemimize katkı vermesidir.

 

Haydi Akbank Emeklileri,  sesimizi duyuralım,yapacağımız bu eylemi sosyal medya hesaplarımızdan da yoğun bir şekilde paylaşarak kamu oyu oluşturalım.

 

Sevgi ve saygılarımızla .

AKBANK EMEKLİLERİ DERNEĞİ 

YÖNETİM KURULU. 

DİLEKÇE ÖRNEĞİ İÇİN TIKLAYINIZ JPG | DOCX

 
Namık Kemal ŞAMLIOĞLU | Tüm Yazıları
Hits: 5490

Gündem